Tytułem wstępu..


Amerykanie definitywnie kochają swój kraj. Uwielbiają także swoją szybką, niezdrową, tłustą kuchnię. Trzecią miłością, która rzuciła mi się w oczy, jest miłość do aut. Kult amerykańskiej motoryzacji. Jak już człowiek przywyknie do przeogromnych truck'ów, bulgoczących ośmiocylindrowymi silnikami, to zaczyna dostrzegać tę nieprzeciętną ilość klasycznych aut, przemykających na codzień po drogach.

Gypsum Car Show


Co to jest i z czym się to je? Sprawa jest prosta. Ludzie z okolic mają całkiem zacne fury. Chcą się spotkać i popisywać tymi autami, a poza tym chcą wiedzieć w czym sąsiad dłubie po nocach (ciągle rozmawiamy o autach gwoli przypomnienia). Rozsądnym wyjściem okazuje się zorganizowanie imprezy. Jest dobre jedzenie, jest wspólna pasja, są wspaniałe auta. Ale przede wszystkim jest okazja do spotkania i rozmowy. Na dobre, wysoko-oktanowe tematy.

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.Mocne kolory, ale czy mocne kadry? Dajcie znać w komentarzach.
Name:

Komentarze:

23.12.2014, 15:27 :: 159.205.58.201
fotogramy
Generalnie wybrałem jakieś tam potencjalne zdjęcia aut ale zacząłem je dokładnie przeglądać i uznałem, że te z właścicielami obok robią największą robotę. Szczególnie na tym pokazie aut w Gypsum, bo już na innych były fury większego kalibru, np Porsche 959. Tam właściciele przy autach nie stali ;)
Ciężarówki niestety cyknąłem tylko 2-3 podczas jazdy.

23.12.2014, 08:55 :: 212.106.22.18
wojciechkulbakaOrtografy.ru
Nie myślałem, że to napiszę pod zestawem zdjęć motoryzacyjnych, ale jak masz więcej zdjęć ludziów i ich samochodów to dawaj śmiało. Samochody mają fajne, ale w u nas też takie są (pewnie nie więcej niż tuzin ich mamy w kraju ale zawsze coś) a ludzi się nie da podrobić. Szkoda że my nie potrafimy trzymać w garażach takich aut jak syrena czy warszawa ...

Coś o ciężarówkach może masz?