[ Archiwum ] | [ Znajomi ] | [ O mnie ]

Co nowego?

autor: fotogramy, dodano: 14 czerwca 2014

Mam trochę nowych zdjęć. Czasem naprawdę dobrych zdjęć. Ale nie mam też czasu (i chyba zapału niestety) by siąść, obrobić je, dopieścić. Podzielić się nimi z Wami moi drodzy.

Co gorsza, wydaje mi się, że niedługo będzie dużo nowych zdjęć. Naprawdę DUŻO. I to z kraju, który zawsze gdzieś mi chodził po głowie. Jaram się!

A tym czasem mam dla Was jeden prościutki, wręcz symbolicznie zapełniony kadr. Mój rower. Do niedawna służył jako środek eksploracji okolicznego lasu i oszukiwaniu przeznaczenia, które chciało moje ciało gruntownie wynurać w piachu i błocie.

Teraz przemieniłem ten aluminiowy środek transportu w maszynę do tripowania. Bagażnik, stopka, światła, sakwy. Średnio to pasuje do MTB, ale cel uświęca środki. Mam nadzieję, że mój Kross nie pogniewa się za te szosowe semi-slicki. Jeszcze przyjdzie czas powrotu do ulubionych Race Kingów od Continentala. Tymczasem trzymajcie się! Ja wracam do nadrabiania opasłych zaległości natury naukowej. Niestety.

Tu hejtujemy, komentujemy, generalnie robimy co chcemy(1)

Jeziora Plitwickie - Majówka 2013

autor: fotogramy, dodano: 26 marca 2014

W ubiegłym roku oszukaliśmy system. Dodaliśmy do naszego kalendarza 10 dni, wypełnionych podróżowaniem, imprezami, zwiedzaniem, podziwianiem widoków zapierających dech w płucach, nurkowaniem. Zamiast spędzać majowy weekend w PL, godząc się tym samym na deszcz, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić klasyczne "hit the road". Pomysł wypalił w każdym możliwym calu, co postaram się Wam udowodnić kilkoma zdjęciami. Zaczniemy od mocno klasycznej miejscówki dla podróżujących przez Chorwację - jezior Plitwickich.

Warto?


Jednym słowem - tak. Dwoma słowami - ooo tak! Widoki są nieziemskie! Wszędzie obowiązuje zakaz kąpieli, poza tym ścieżki w trakcie sezonu prawdopodobnie uginają się pod ciężarem tłumu turystów, jednak jestem pewien, że to co zobaczycie wynagrodzi Wam wszystkie niedogodności.

Bilet na zwiedzanie tego Parku Narodowego trochę kosztuje, jednak dla żądnych wrażeń od razu spieszę z informacją - posiadanie tego biletu nie było nigdzie sprawdzane, a korzystaliśmy praktycznie ze wszystkich atrakcji, poczynając od pociągu..
1.


a kończąc na statku.
2.


A co ja tam niby zobaczę?


Daleko mi do tolkienowskiego sposobu opisywania przyrody, więc oszczędzę Wam nieudolnych prób obrazowania słowem wszelkich atrakcji tam czekających. Pozwolę sobie jedynie podrzucić parę zdjęć.

3.


4.


No dobra, jadę. Co jeszcze powinienem wiedzieć?


Jeśli masz alergię, tam również nie będziesz miał od niej wytchnienia. Niestety.
5.


W parku nie wolno śmiecić! Skórki po mandarynkach zbieraj do siatki.
6.


Przygotuj się na to, że podziwianie przyrody może spowodować całkowite zaniemówienie. Po prostu będzie Ci brakowało słów by opisać to, co czujesz.
7.


Poza tym będzie tam dużo wodospadów i całkiem sporo ryb w wodzie (spokojnie, wędkę zostaw w domu - ryby są pod ochroną czy coś).
8.


Niedługo dorzucę kolejne zdjęcia z bardzo bliskiej plitwickim miejscówki. Klimat jednak będzie zgoła inny :) zapraszam więc do komentowania i widzimy się wkrótce!

Tu hejtujemy, komentujemy, generalnie robimy co chcemy(4)

Kręgle

autor: fotogramy, dodano: 25 stycznia 2014

Dwa zdjęcia z wypadu na kręgle. Co by nikt nie czuł się zapomniany - jedno jest poziome:
1.


A drugie, jak łatwo zgadnąć, pionowe
2.

Tu hejtujemy, komentujemy, generalnie robimy co chcemy(6)POPRZEDNIE | NASTĘPNE
***

Znajomi:

 

Wojtek Kulbaka
Thomek
InstagramArchiwum:

 

2020
wrzesień|sierpień|lipiec|czerwiec|maj|kwiecień|marzec|luty|styczeń|2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009Kategorie:

 

Motofreak
Relacje z rajdów
Ludzie
Inne
Podróże
Kwiatki, chrabąszczeSzablon wykonał: Htsz, pobrano z: Szablony.Blogowicz
autor zawartości bloga: fotogramy © 2007
powered by Blogowicz.info