[ Archiwum ] | [ Znajomi ] | [ O mnie ]

Barbórka 2013 - fotorelacja

autor: fotogramy, dodano: 4 stycznia 2014

To już 5. Barbórka!


Witam! Równo miesiąc temu odbyła się piąta już dla mnie Barbórka; rajd, który nie wiem skąd wdarł się do mojego serca i co rok zmusza do pojawienia się na OSach i obserwowania zmagań rajdowców. Przez te parę lat zdążyłem zaobserwować parę zmian, które niekoniecznie wychodzą tej imprezie na dobre. Jak było w tym roku? Postaram się to przedstawić w tej fotorelacji. Polecam kubek gorącego kakao w dłoń i ruszamy na pierwszy OeS.

Rembertów


Ten odcinek specjalny to dla mnie całkowita nowość. Rozgrywany był na terenie parku militarnego w Rembertowie. Bardzo fajna miejscówka, mimo moich początkowych obaw o znalezienie ciekawych punktów obserwacyjnych można było przemieszczać się po większości obszaru, więc i o zmarznięciu nie było mowy. Na szczęście w tym roku zrezygnowano z pomysłu przejeżdżania każdej próby trzykrotnie (tak było w 2012 roku), więc odcinki rozgrywane były szybciej i nie musieliśmy każdego auta oglądać 3 razy. Tutaj plus dla organizatorów :)
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.Bemowo


W tym roku Bemowo było zaskakująco.. puste. Serwis został przeniesiony na Stadion Narodowy, przez co na moim stale odwiedzanym odcinku było dość luźno. Mogłem więc obejść go z każdej strony i uwiecznić co mi się tylko podobało. Nowe body wraz z nowym słoikiem zaczęło mnie przyjemnie zaskakiwać, łapiąc ostrość w sytuacjach, w których kiedyś nawet nie myślałbym o naciśnięciu spustu migawki ;)

9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.
Karowa


Zepsuli tą Karową. Nie wiem jak można zepsuć coś, co wydawało się ideałem, a jednak się udało. Na początku odeszli od punktowania OS Karowa do kwalifikacji rajdu. Na Barbórce czołowe lokaty to często kwestia 1-2 sekund. Kończąc rajd wcześniej, pozbawili kibiców wielu emocji. Kropka.
Jednak w tym roku organizatorzy zaserwowali jeszcze dziwniejszą rzecz. Wypuścili najlepszych kierowców w połowie imprezy. Tym sposobem Kajto i Kuchar rozstrzygnęli między sobą kto pojedzie najszybciej. Reszta stawki właściwie się już nie liczyła. Skąd taki chory pomysł? Nie mam pojęcia. Do tej pory nie wiem co to miało dać.

Poza tym każdą przerwę w przejazdach na czas obległa teraz prawdziwa zaraza przejazdów z gwiazdami, coś w stylu rally taxi. Wydaje mi się, że przeciętnego kibica mało co obchodzi jaka celebrytka pakuje swój kościsty tyłek do kubełkowego Recaro w miejsce pilota. Chętniej by tam zobaczył zgrany duet (kierowca i pilot), który pojedzie widowiskowo i zaserwuje marznącym widzom rozrywki, której pragną - spalonej gumy, tłustych, mięsistych boczurów i prędkości zahaczającej o szaleństwo. W 2009-2011 w przerwach jeździł Tommi Makinen, Hołek, Kuzaj. Teraz mamy festiwal gwiazd, który zwyczajnie nudzi widownie na trybunach. Pierwszy raz wychodziłem z Karowej szczerze rozczarowany.
20.


21.


22.


23.Co jednak nie zmienia faktu, że za roku znów założę kalesony i będę stał na OESach ;) Barbórki nie trzeba przedstawiać, na Barbórce trzeba być!

Tu hejtujemy, komentujemy, generalnie robimy co chcemy(4)

Kręgle

autor: fotogramy, dodano: 25 stycznia 2014

Dwa zdjęcia z wypadu na kręgle. Co by nikt nie czuł się zapomniany - jedno jest poziome:
1.


A drugie, jak łatwo zgadnąć, pionowe
2.

Tu hejtujemy, komentujemy, generalnie robimy co chcemy(6)|
***

Znajomi:

 

Wojtek Kulbaka
Thomek
InstagramArchiwum:

 

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
grudzień|listopad|październik|wrzesień|sierpień|lipiec|czerwiec|maj|kwiecień|marzec|luty|styczeń|2013
2012
2011
2010
2009Kategorie:

 

Motofreak
Relacje z rajdów
Ludzie
Inne
Podróże
Kwiatki, chrabąszczeSzablon wykonał: Htsz, pobrano z: Szablony.Blogowicz
autor zawartości bloga: fotogramy © 2007
powered by Blogowicz.info